17 Nisan 2012 Salı

DIY: Taşlı Yaka Yapımı

Bildiğiniz gibi bu aralar böyle yakalar çok moda ve çok da kullanışlı düz bir tişörte bile çok hoş bir hava katıyor. Ben de bu çok beğendiğim yakalardan bir tane yaptım ve yaparken de ağabeyimin eski gömleğini kullandım siz de eğer denemek isterseniz babanızın, eşinizin ,ağabeyinizin eski gömleklerinden yararlanabilirsiniz. Ben renkli taşlar kullandım ama siz alternatifleri çoğaltabilirsiniz yani sizin zevkinize ve hayal gücünüze kalmış.

As we all know nowadays collars which are like this is so trendy and so useful. You can wear them with a white tee and it gives you more sophisticated look. I made a collar that i like so much and i used my brother's old shirt to make this collar. If you want to make this type of collar you should use your husband's , father's or brother's shirt. İşte son hali umarım beğenmişsinizdir.
That's last look ,hope to you like it.

13 Nisan 2012 Cuma

Trend Alert: Scarf Print

Bu sezon her yerde bu deseni görmeye alışsanız çok iyi edersiniz. Elbiseler mi dersiniz bluzlar mı yoksa etekler mi anlayacağınız scarf print her yerde.Bana sorarsanız benim çok hoşuma gitti ve ilham da verdi eşarplardan kolay etekler, bluzlar ve elbiseler yapılabilinir denemek lazım ama yok ben uğraşamam derseniz Koton'da scarf print olan parçalar mevcut. Özellikle dünyaca ünlü markalar bu sene koleksiyonlarında çok kullanmışlar mesela; Dolce&Gabbana, Versace, Hermes ve Prada.


This spring and summer we'll see this pattern  on dresses, tops, skirkts even on trousers . I like this pattern so much and  I'm inspired by it. I may sew a skirt or a blouse by using scarves. If you say that I can't sew, you can find them at Koton . Especially, designers of  D&G, Versace,  Prada  and  Hermes used scarf print on their 2012 spring and summer collection.


D&G
 Koton

Koton12 Nisan 2012 Perşembe

Yaz Aksesuarı:Gözlükler

Uzun bir süre post yazamadım ne yazıkki ama bundan sonra daha sık buralardayım. Yazın olmazsa olmazlarından olan gözlüklerden bahsetmek istiyorum. Bu senenin trendleri sanki eski filmlerden fırlamış gibi ve bence çok da güzeller. Ayrıca renkli çerçevelilerde çok moda. Ben de en en beğendiğim modelleri sizinle paylaşmak istedim.

I wasn't here for a while but I'll share more posts with you .Sunglasses are the best pieces of spring and summer and I wanted to share my favorites with you. This season colored frame sunglasses are so trendy.


louis vuitton


chaneldolce&gabbana


prada