22 Temmuz 2012 Pazar

Denim Vest / Jumpsuit

Herkese merhabalar, bu günkü outfitim de rahat olmayı tercih ettim. Biliyorsunuz tek parçalar her zaman kurtarıcıdır , ben de tulum giymeyi tercih ettim. Düz siyah tulumuma kot yeleğimi taba kemerimi ve taba çantamı ekledim . Umarım beğenmişsinizidr.
Hello everyone , today outfit is a black jumpsuit and a denim vest and i added the brown belt and the brown bag to this look. Hope to you like this. 


Bu güzel yüzüğümü çok severek kullanıyorum.10 Temmuz 2012 Salı

Butterfly Top

Sıra geldi en son yazımda bahsettiğim arkadaşımın nikahında ne giydiğimi göstermeye. Gördüğünüz gibi şıkır şıkır payetlerle işli bir üst seçtim ve diğer parçalarda da yalnızca siyah kullandım.

This post is about what I wore at my friend's wedding ceremony. I chose this eye-catching top that's why i use only black on others
Son anda verdiğim bir kararla saçlarımı anneme yaptırdım ve ortaya bu harika örgülü topuz çıktı ben çok beğendim.

My mom made this great braided updo for me .. Doesn't it look gorgeus?

 Bu da önden görünüşü.
This is front look of my hair.
8 Temmuz 2012 Pazar

Flared Skirt

Herkese merhabalar yine bir ne giydim postuyla burdayımm. Dün gece bir arkadaşımın kına gecesi vardı ve ben de orada ne giydiğimi sizinle paylaşmak istedim.

Hi everyone , i'm here to show you some photos of last night. It was my friend's henna night. Henna night is some kind of party which is thrown one day before wedding at bride's home. It's a Turkish tradition .  Bu gömleği annem benim yaşlarımdayken dikmiş ve yakasına da böyle güzel bir dantel yapmış yani tam anlamıyla el emeği göz nuru. Eteğimi de annem dikti ama bunu daha yeni dikti yani benim için .:D
This shirt is so special for mebecause my mom sewed it when she was at my age. She also sewed the skirt for me .