11 Temmuz 2014 Cuma

Çok Uzun Bir Aradan Sonra Buradayım

Herkese merhabalar, nereden başlasam nasıl başlasam hiç bilmiyorum son postu yayınlayalı neredeyse bir yıl olmuş. Ben bu kadar uzun zamanda nasıl odu da yazmadım diye merak ediyosanız hikaye uzun.
Neredeyse 10 aydır Almanya, Düsseldorf'ta Erasmus öğrencisiyim yani anlayacağınız büyümekle meşgulüm :D.
Erasmus'a gidenler bilirler gitmeden önceki hazırlıkları da gittikten sonraki işleri de baya zaman alır, benim de  öyle oldu. Daha sonra da buralara alışınca pek bişey yazamaz oldum. Bir kaç kere aklıma gelmedi değil ama bir şekilde tembellik yaptım, fotoğrafları çekecek kimse bulamadım, Avrupa'da geziler yapmakla meşguldüm falan filan. 
Bundan sonra nasıl gider yoğun bir şekilde devam edebilir miyim hiç bilmiyorum ama büyük ihtimalle İstanbul'a dönene kadar pek bir şey yazamayacağım. 
Sadece küçük bir bilgilendirme postu yapayım istedim.
Kısa Zamanda Görüşmek Üzere,
Hoşçakalın.

Hello everyone, i dont know where to start but as you can see i wasnt here for a really long time, it has been almost one year. Shame on me!! If you are curious about why i didnt write anything and  where i was, it is  a really long story. I am an Erasmus student in Duesseldor, Germany for nearly 10 months. 
So Erasmus is a really long journey and before coming here and after arriving here  i had to do so many stuff and honestly i didn't  have time to write a post  or i didnt have possibilty to find someone to take my pictures. On the other hand i was makin so many trips aroun Europe.:D
I have no idea how it is gonna be about blog but probably till i go to Istanbul i wont be that much active here.
I just wanted to inform you about how it is going about my life,
See You Soon
Bye Bye 


Grüße aus Düsseldorf 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumlarınızı bekliyorum