15 Ocak 2013 Salı

EcoTools Eye Brush Set

Herkese merhabalar, uzun zamandır bloga yazı yazarmıyordum fakat bugün size EcoTools göz fırça setinden bahsedeceğim. Öncelikle piyasadaki diğer fırçalara göre olukça ucuzlar ve oldukça iyi kalitedeler. Eğer siz de benim gibi far kullanmaya ya da fırça kullanmayı gerektirecek daha detaylı makyaj yapmaya yeni başladıysanız kesinlikle sizin için harika bir başlangıç seti olacaktır ve uzun süre kullanabileceğiniz bir set olacaktır. Fırçalaraın hepsi çok yumuşaklar ve diğer harika özellikleri ise hepsi bambudan yapılımış ve  çevre dostular.

Hello everyone, i wasn't here for a long time to write something but anyway today i'm going to talk about my new ecotools brush set. First of all they are really cheap and if you are new to make up they are great for you to practice and learn make up. They are earth-frinendly and made of bamboo . They are so soft and useful.


Sette aslında 5 adet fırça var ama fırça çantasının içinde geldiği için set a parça olarak adlandırılıyor. Fırça çantasında bir ayna da bulunuyor. Fırçaların hepsinin sapları kısa çantada kullanım için oldukla rahatlar ve hangisinin ne amaçla kullanıldığı üzerlerinde yazıyor. Tabi ki siz her fırçayı farklı şekilde kullanarak da değerlendirebilirsiniz.
 The set has 5 different brushes because of they are coming with bag, the set called as 6 piece brush set. The bag has a mirror. büyük bir fırça üzerinde blending fırçası olduğu yazıyor ama bence göz kapağınızın tamamına da bu fırçayla rahatlıkla farı sürebilirsiniz.
This big brush is called as blending brush but you can use it to apply eyeshadow on your eyelids too. 
kesik uçlu fırça ise crease bölgeniz için yani gözünüzün üzerindeki çukur için kullanımı oldukça kolay.
This angled brush is for crease area. 


Aydıntalıcı fırçası kaş altına ve göz pınarına çok iyi oturuyor.  
highlight brush is really fit inner corner of eyes and under eyebrows.


 Küçük far fırçasını gölgelendirme yaparken kullanabilirsiniz.
This small brush is shade brush. Bu fırçayı farınızı eyeliner olarak sürerken ya da ince detaylarda kullanabilirsiniz.
This brush is available to apply eyeshadow as eyeliner.


Bu fırça seti hakkında anlatabileceklerim bunlardı umarım yararlı bir post olmuştur. Ben fırçaların hepsinden memnun kaldım. Eğer fırçalara çok para harcamak istemiyorsanız hem de kaliteli fırçalara sahip olmak istiyorsanız EcoTools fırçaları size göre.
That's all what i can tell about this brush set, hope to this post is helpful for you.

1 yorum:

  1. Böyle fırçaları seviyorum :)
    Hassas göz ve ciltler için bire bir, ayrıca :))

    YanıtlaSil

yorumlarınızı bekliyorum